Etusivu » Tapahtumat » Kauneus-, terveys- ja hyvinvointipäivä

Kauneus-, terveys- ja hyvinvointipäivä 15.2.

Hyvinvointipäivässä RoadHouse on täynnä kauneutta, hyvinvointia, terveyttä, muotia sekä luentoja. Tapahtuma klo 10-14.


RoadHousella vietetään helmikuussa kauneus-, terveys ja hyvinvointipäivää. Tapahtumassa pääset kuulemaan kuulumisia meikkimaailman uutuuksista, voit käydä esteettisten ja medikaalisten kauneudenhoitojen ilmaisessa konsultaatiossa ja kuulla, miten modernilla ihonhoidolla päästään parhaimpiin lopputuloksiin. Hyvinvointipäivässä RoadHouse on täynnä kauneutta, hyvinvointia, terveyttä, muotia sekä luentoja. Tapahtumassa voit myös vierailla näytteilleasettajien pöydissä sekä tehdä ostoksia ja käyttää yrittäjien kauneudenhoitopalveluita. Lisäksi paikalla nähdään muotinäytös Highway Brandin vaatteista paikallisten naisten yllä. Tapahtumaan on vapaa sisäänpääsy.

Boulevard Bistrossa tarjolla herkullinen lounas, sekä lisäksi myymälöissä sekä leipomokahvila Voilássa hyviä tarjouksia tapahtuman ajan.

Tervetuloa viettämään rentouttava päivä sekä hemmottelemaan itseäsi RoadHouselle! 

Oletko kauneus-, terveys- ja hyvinvointialalla toimija? Varaa ilmainen pöytäpaikka sähköpostitse osoitteesta annika.holappa@powerpark.fi

Päivi Sillanpää: Härmäläinen yrittäjä, kosmetologi sekä fysioterapeutti. Päivi on vahvasti mukana tukemassa härmäläisten hyvinvointia ja liikettä.

Jessika Kulju: Jessika on esteettisiin ja medikaalisiin hoitoihin erikoistunut sairaanhoitaja ja yrittäjä. Esteettisen alan spesialistit Jessika ja yrityksessä toimiva lääkäri Ana Pejic Bloomilta tulevat kertomaan nykyaikaisimmista medikaalisten tehohoitojen menetelmistä, joilla saavutetaan entistäkin luonnollisempi lopputulos kauneudenhoidossa. Heidän pisteeltä saa myös konsultaatiota, yksilöllistä pika-kartoitusta tarpeisiisi ja opastusta Purles-kotihoitotuotteista, joita voit ostaa mukaasi paikan päältä.

Salla-Maria Priuska: Salla-Maria Priuska on kokenut kauneudenhoitoalan yrittäjä ja Royal Beauty Group Oy:n omistaja. Hänellä on kaksi kauneushoitolaa, jotka sijaitsevat Lapualla ja Seinäjoella, sekä laaja kokemus kauneudenhoitoalan maahantuonnista, jossa hän edustaa yli 12 kansainvälistä brändiä. Salla-Maria on toiminut yrittäjänä vuodesta 2012, ja hänen yrityksensä yhdistää kauneudenhoitopalvelut sekä alan tuotteiden ja trendien tuonnin Suomeen. Hän on tunnettu intohimostaan kauneudenhoitoon ja alan kehittämiseen. Myyntipaikalta löydät muun muassa Asian Head Spa-hoidon esittelyn, Royal Beauty Accessories-tuotteet sekä esimerkiksi kulmien värjäys ja muotoilu mahdollisuuden. 

Helena Mantere: Helena on paikallinen yrittäjä, osteopaatti, PT sekä työfysioterapeutti. Helenalla on pitkä kokemus alalta ja hän hankkii jatkuvasti uutta tietoa ja kouluttautuu eri aiheista. 

Näytteilleasettajat: